Bericht van Jean-Pierre Van Eeckhout (dd 11/12/2021)
Besten,
Ziehier in link aandachtig te lezen: het verslag van de voorbije coördinatie van het I-AEP 20-21 november 2021 te Parijs en bijhorende documenten.
Groet,
JP
Bericht van Jean-Pierre Van Eeckhout (dd 24/09/2021)
Besten,
In link mijn verslag van de coördinatie van het i-AEP van vorig weekend 18-19 september.
JP
Bericht van Jean-Pierre Van Eeckhout (dd 24/05/2021)
Besten,
In link mijn verslag van de Coördinatie van 15-16 mei 2021 (via Zoom)
JP.
Bericht van Jean-Pierre Van Eeckhout (dd 19/02/2021)
Besten,
Ziehier het verslag van de coördinatie van het I-AEP en zeker een oproep om vanuit het GPP een initiatief te nemen voor een seminarie omtrent “vrouwelijkheid”.
Bericht van Jean-Pierre Van Eeckhout (dd 03/02/2021)
Besten,
We brengen nog even de coördinatie van het I-AEP in herinnering aanstaande zaterdag 6 en 7 februari, tussen 14 en 16 uur par Zoom. Link te verkrijgen op eenvoudige vraag bij ondergetekende.
Op de agenda staan
- de voorbereiding van het seminarie over “de vrouwelijkheid” op 5 en 6 juni.
- de effecten van de media – meer bepaald websites – van psy op het psychoanalytisch corpus.
- hoe kunnen of moeten we ons positioneren tegenover sociale problematieken
Ter voorbereiding van het punt “seminarie juni rond het onderwerp vrouwelijkheid” in de dagorde (de titel¨moet op die coördinatie nog verduidelijkt worden) kropen reeds enkelen in de pen. Men vindt de teksten hieronder in link.
Groet